Bakan'dan Enflasyon Açıklaması
Bakan'dan Enflasyon Açıklaması
 
Beşiktaş-Lask maçı  saat kaç ta , hangi kanal da?
Beşiktaş-Lask maçı saat kaç ta , hangi kanal da?
 
Münevver Karabulut Davasında FETÖ Parmağı İddiası
Münevver Karabulut Davasında FETÖ Parmağı İddiası
 
ABD'den Bütün Dünyayı Etkileyecek Flaş Karar!
ABD'den Bütün Dünyayı Etkileyecek Flaş Karar!
 
DOLAR
6.1025
-0.04
EURO
6.8094
-0.05
GRAM ALTIN
252.564
1.21
IMKB-100
84532
1.02

Künyeİmtiyaz Sahibi


orhun@yenidakika.com

Adres: 
Guzelyali Mahallesi 81207 Sokak. Adar Plaza. K4. D.902 Çukurova - Adana

İletişim Mail : info@yenidakika.com


Genel Yayın Yönetmeni


zubeyde@yenidakika.comEditörleremre@yenidakika.comdogan@yenidakika.com


Gece Editörü


ahmet@yenidakika.comKöşe Yazarlarıorhun@yenidakika.com
yesim@yenidakika.com
zubeyde@yenidakika.comemre@yenidakika.com

Hukuk Danışmanı


sule@yenidakika.com


Mali Müşavir


gulen@yenidakika.com


Yazılım
tebilisim.com


Servis Sağlayıcı
www.godaddy.comReklam
reklam@yenidakika.com


 

Yenidakika.com Yayın İlkesi

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Yenidakika.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yenidakika.com sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
 

Yasal Bildirimler İçin

Yenidakika.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, sule@yenidakika.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Şule RAMAZANOĞLU tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir

 

Yenidakika.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yenidakika.com However, sometimes the Yenidakika.comuses third parties to process your information. Yenidakika.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Yenidakika.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yenidakika.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yenidakika.com and its services. When you use Yenidakika.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yenidakika.com cookies section of our full Privacy Policy.