Bakan'dan Enflasyon Açıklaması
Bakan'dan Enflasyon Açıklaması
 
Beşiktaş-Lask maçı  saat kaç ta , hangi kanal da?
Beşiktaş-Lask maçı saat kaç ta , hangi kanal da?
 
Münevver Karabulut Davasında FETÖ Parmağı İddiası
Münevver Karabulut Davasında FETÖ Parmağı İddiası
 
ABD'den Bütün Dünyayı Etkileyecek Flaş Karar!
ABD'den Bütün Dünyayı Etkileyecek Flaş Karar!
 
DOLAR
5.7339
-1.71
EURO
6.4820
-0.95
GRAM ALTIN
255.136
0.74
IMKB-100
95790
1.64

Hakkımızda


Yenidakika.com; Güncel, Yerel, Spor, Dünya, Kültür ve Sanat,  Magazin ve diğer kategorilerle ilgili siz okurlarına doğru ve güncel haber sunarak, habere kolay ulaşmanızı sağlayan bir haber portalıdır.
İLKELERİMİZ
*Tarafsız Habercilik:  Yenidakika.com haber sitemizin öncelik ilkesi tarafsız haberciliktir. Haberlerde adı geçen şahıs ve kurumlara karşı tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Haberleri size aktarırken, haberlerin içeriğini değiştirmeden, manipüle etmeden aktarmaktayız.
*Açıklık: Siz okuyucularımıza, nedenli veya nedensiz hiçbir haberin üstünü örtmeden olduğu gibi gerçeği yazmaktayız. Aktardığımız haberin içeriği her ne olursa olsun bizim için haber niteliği taşır ve bunu siz okuyucularımıza tüm ayrıntılarıyla aktarırız.
* Yön Veren Değil, Bilgi Habercilik:  Görevimiz size haberleri sunarken, sizleri yönlendirmek veya konu ile ilgili girişimlerde bulunmanızı sağlamak değil. Bir kişi veya kurumu etkilemeyi yada haberi kullanarak yönlendirmek bizim işimiz değil. Bizim görevimiz haberleri size en kısa zamanda doğru bir şekilde bilgilendirmek.
NE YAPIYORUZ?
Tüm Türkiye ve dünyada yaşanan olayları ekibimiz, ajanslar aracılığı ile sizlere en kısa zamanda doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Haberin bizim için büyüğü küçüğü olamaz. En yakınımızdan en uzağımıza kadar her haberi doğru ve güncel bir şekilde sizleri bilgilendiriyoruz.
 
% 100 YASALARA UYGUN
Yenidakika.com T.C. yasalarına uygun internet haberciliği yapmaktadır. Sitemizde gördüğünüz her türlü haber ,resim ve videolar telif hakkı sahiplerinden izin alınarak yayınlanmaktadır. Ayrıca haber ajans üyeliğimiz olduğu için usulsüz ve yasal olmayan haberler yayınlanmamaktadır.
Resmi Haber Ajansımız
*İhlas Haber Ajansı